Diverse Personen

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Trudy Lucassen – Snijders.
Trefwoorden
diverse personen,toon van der sluis,landweg,weg,fiets,controle

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Diverse Personen”

  1. Arie dat was wat met Piet Takes ;die man had echt een super figuur,kippenborst met een paar haartjes er op,benen zo dun als bonenstaken,hoe weet ik dat;als jongeman van 17a18 jr gingen wij s;avonds vaak zwemmen na het werk en Piet was ook geregeld aan wezig ;wij speelden dan waterpolo met hem,wat hebben wij hem geregeld kopje onder gedrukt.Maar wij hadden weinig problemen met Pietjen,wel hebben wij hem zal maar niet zeggen wie ;de bijnaam gegeven ;bonenstaak.

    Beantwoorden
  2. Gerrit, dit lijkt mij geheel juist. Richting Groenlomet links het v.m. woonwagenkamp en rechts het zandpad eindigend vanaf Th.Gr.Zevert (Thedor van’n Droepert) de huidige Brakerweg. Rechts achter de boompartij Stoteler(Gait van de Kip) en nog zichtbaar de dakpunt van mijn oudershuis Oostendorp. Niet lang na de oorlog heeft deze Lievelderweg een grintlaag gekregen.Nadat er een groot aantal ongelukken( met dodelijke afloop) had plaatsgevonden is er begin jaren 90 een 2-zijdig fietspad aangelegd.Telaat helaas !!

    Beantwoorden
  3. Gerrit en Willy, bedankt voor jullie duidelijke antwoord. Prachtig om te zien dat dit de Lichtenvoordseweg is, nu heb ik er een beeld bij. Zijn dat overigens de Lindebomen langs de weg die er nu nog staan?

    Beantwoorden

Plaats een reactie