Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : A. Maas
- Trefwoorden
- jóddengang,diverse,personen,maas
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Nico Maas,Wat zijn deze oude foto´s toch prachtig.Als ik zo´n foto zie ,dan zie ik Nico nog zo weer door Groenlo lopen,maar toen was hij alleen een beetje ouder.
Hoi Annie, Wat lijkt jouw zoon toch sprekend op zijn vader Nico !!
Hallo Joke,Heb je hem gezien bij het stolperstenen leggen, ik heb er Annie over aangesproken,en toen vertelde zij dat het niet haar zoon ,maar haar kleinzoon is,en sprekend op Nico lijkt.
En las ik me niet vergis zou dit aan de achterzijde van “Maas op de Markt” wel eens kunnen zijn. Klopt dit?
Ans ,er zijn in Winterswijk ook tegels laat ik het maar zo noemen van de joodse oorlogslachtoffers,nu belde mij net iemand en vroeg mij het volgende.Staan de namen van de dochter meester van Schaik en van kruidenier Maarse op het bord in het plansoen tegen over Lasonder.Wat mensen van deze familie Van Schaik wilden dat graag weten,kan hun dan berichten,bij voorbaat dank.
Stolperstenen,ja moet toch zo langzaanmerhand langer denken,maar we gaan rustig door.op na de 75jr
Dezelfde soort stolperstenen als in Groenlo zag ik een paar weken geleden in het Oost Duitse Gotha, met namen en datums uit 1943 .
als je er op gaat letten kom je ze overal tegen.