Mattelierstraat: Links woonde de fam Haspels dan Kuiper-Baks en dan Wisseborn.

Jaar: 1949Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1949
Trefwoorden
mattelierstraat,1949,familie haspels,kuiper baks,wisseborn,kapper rikkerink

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

7 gedachten over “Mattelierstraat: Links woonde de fam Haspels dan Kuiper-Baks en dan Wisseborn.”

  1. wat leuk, toch! krijgen we deze steentjes, “kinderkopkens”, nu ook weer op de markt terug? wel nostalgische en vestingstad-achting! volgens mij staan deze gebouwen er al niet meer!

    Beantwoorden
  2. hallo Meliece,,maar dan moet je wel eerder komen ;als ik je mail lees ben je jaren niet in Grolle geweest.Links woonde de faml;Haspels en dan kwam Kuiijper-Baks.En dan Wisseborn.

    Beantwoorden
  3. Ja, fijn als je op naaldhakken loopt, kun je gelijk het onkruid er tussenuit krabben. Melice, het Hamalandgebouw, toen Dominee’s woning, en het pand Wisseborn staan er nog steeds. Het pand er tussen is afgebroken en herbouwd. Ik meen kapper Decherink, of er nu een andere bestemming heeft weet ik niet

    Beantwoorden
  4. Gerrit ,Rechts van het Hameland gebouw zijn nu ook bijgebouwen van Hameland,vroeger was dat kapper Rikkerink,en het pand van Wisseborn is helemaal verbouwd.

    Beantwoorden

Plaats een reactie