Slag om Grolle

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Ari Bragt
Trefwoorden
Slag om Grolle :

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

8 gedachten over “Slag om Grolle”

  1. Dubbele geschiedenis: historische foto uit 1998 of 2002 van een klein historisch kampement. De restanten van de Beltrummerpoort liggen er nog niet, dit is dus vóór 2004.

    Beantwoorden
  2. Ja erg jammer dat de twee halve plattegronden van Groenlo weg zijn ik heb gevraagd toen waarom het paste niet bij de muren en het kanon, maar nu staat er een zuil van rvs met daarop een uit de kluiten gewassen vrouw, dat past zeker wel bij de stads muur. Mensen wie gaat over dit soort activiteiten,dit breekt alle recors.

    Beantwoorden
  3. Arie, ben het met je eens. Op heel veel terreinen ontbreekt het aan visie, of je het er mee eens bent of niet. Men doet maar wat. Erg jammer.
    PS. de tijdelijke bouwvergunning die verleend is voor de muurresten is volgens mij verlopen. Misschien is het een prikkel als je er in Lichtenvoorde naar vraagt…

    Beantwoorden
  4. Ben het met Arie eens. De gespleten steen komt veel beter uit in de Dael.
    Er schijnt een ‘kunst’ commissie te zijn die dit soort objecten verzint zoals die paal met de uit de kluiten gewassen vrouw.
    In het plan Stad Gronelo schijnt er nu echt wat met de stadsmuren te gaan gebeuren. We wachten maar af.

    Beantwoorden
  5. Deze foto moet uit 2002 dateren, de viering van Grolle 725 jaar. Op de Dael was ook een badhuis te bewonderen. Het was een multi-period weekend waarin de verschillende periodes uit onze geschiedenis vertegenwoordigd waren.
    De Compagnie Grolle had een kampement in de Notenboomstraat voor het boerderijtje. Voor die tijd nooit gedacht om nog eens in Grolle slapend op straat de nacht door te brengen!

    Beantwoorden

Plaats een reactie