Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit.
- Trefwoorden
- voetbalvereniging.grolse boys,personen,lintelo,oosterholt,oosterholt,benning, opgericht 18 maart 1948
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Boven 4 Bertus v.d Beek 5 Michielsen 8 Johan Oosterholt9 Frits PietersenOnder 4 Hennie Heinsman 5 Broer Reijrink ?
Onder 2 Herman Oosterholt senior
Nr 9 Waar Frits Pietersen is vermeld,is volgens mij H,Mengering.nr 7Grotenhuis.Mijn
twijfels of het broer Reijrink is,maar hij lijkt er wel op.de foto schat ik 40e jaren.ps Of het Bertus Verbeek is,?dacht aan A Ten Hoopen.-Siebelder
Wie is die man met overjas en hoedje? Zou het Harry Luiken kunnen zijn?
Dat heb ik ook al gedacht Ans,hij lijkt er in elk geval heel veel op.
Ook mijn gedachten ,maar denk dat Harry toen nog niet zo oud was,maar voetbal liefhebber was hij wel.Maar wie weet komt er wel weer een die het zeker weet.
Denk niet dat Harry Luiken is die had volgens mij nog boller wangen en zijn zoon voetbalde volgens mij de Grol maar wat moet die man met dat stokje hij is volgens mij ook geen Grensrechter en het lijkt of hij een pijp in zijn mond heeft
links ligt een trompet op de grond,was de man in donker colbert een muzikant?
Joke kijk even in je mail box
Die trompet is voor het aan moedigen van de spelers,ja toen al,En die persoon rechts kan de vlag achter op de schouder hebben,mijn mening.En wie zou dat jongentje zijn? Dat zou wat zijn dat hij zig melde,maar leeft hij nog,je weet maar nooit .