Jaar: 1961Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 1961
- Trefwoorden
- lepelstraat,1961,pand langela,pand,huis,langela
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Natuurlijk Langela,oudershuis van Loetje,en natuurlijk de rest van de familie,ernaast zou kunnen zijn Huiskes,nu dan Comgro computer specialiteiten
Zit in het middendeel van de foto dan Comgro en dan moet linsk daarvan Freddy Op den Akker gezeten hebben toch? Nu Sonja van der Krieke.
Ans ook weer goed,Freddy op den akker woonde boven,waar nu Comgro is,of hij de winkel runde dat weet ik niet.Ga er haast wel vanuit groet
Comgro zit toch in de veurmalige winkel van Huijskes.. ’t Pand da’j hier noast Langelaar zeet is Freddy op den Akker
Bernard dat klopt,heb ik het toch goed,wens u een mooie dag.
Had de fam.Langela de zadel makerij aan de over kant van de straat ik dacht het wel.
Johan klopt later zat indat pand Opa Koenders met zijn oud papier
Fam Ignatz Langela-Stoverinck volgt Freddy Op Den Akker-Geutink,Huijskes – Huitnk moest nog bouwen,Freddy had onder zijn winkel waar je behangen verf kon kopen en decoratie.
In die winkel van Olpden Akker zat later stomerij van der Krieke en nu Passpect psychologische praktijk. Daarnaast in hetzelfde dubbele oand zit Comgro en Sonja ven der Krieke woont boven Passepekt. De winkel uitest rechts is Huijskes.
wat een misverstanden maar we komen er wel uit!