Diverse Personen

Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Edgar Bekkenutte
Trefwoorden
diverse personen,familie bekkenutte,foto,binnen,man,vrouw,kinderen,zittend,staand

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

9 gedachten over “Diverse Personen”

  1. Het is in het jaar 1917.Het zouden opa en oma Bekkenutte zijn met 2 van hun kinderen Annie (zus) en Gerrit (broer). Tante Anna was getrouwd met Geerdink en hadden 2 dochters: Els en Erna.
    Als ik het me goed herinner bestond het gezin naast vader en moeder uit 3 meisjes (Mimy, Tiny en Anna) en 3 jongens (Gerrit, Henk en Jo)

    Beantwoorden
  2. Edgar, wat schitterend! Er is van alles te zien. De locatie is waarschijnlijk weer fotograaf Hubers in de Nieuwestraat. Je opa draagt een militair kostuum. Welk regiment?
    We hebben het al eerder over de dragonders gehad.
    Wat ziet ook je oma er heel bijzonder uit. Heel modern!
    Zou deze officiële staatsiefoto ter gelegenheid van een bijzondere gelegenheid gemaakt zijn?

    Beantwoorden
  3. Dat klopt helemaal Joke…..Els Geerdink heeft nog een tijd bij Lee Cooper gewerkt en woont volgens mij in Eibergen…..Ze woonden toen naast de Fam Te Luke waar nu Tristan Hofman wwoont.

    Beantwoorden
  4. Joke, Edgar’s oma is van Zegelink, geb. Winterswijk, dochter van een spoorwegbeamte.
    Haar broer, ook spoorwegbeamte, trouwde met een Hoeben, kleinkind van B.Hoeben-Wiegerinck. Die naam moet jou bekend voorkomen.

    Beantwoorden
  5. Ja,Joke dat klopt ,dat komt omdat mijn fam.allemaal grote gezinnen hadden en ik de jongste van 12 kinderen ben,mijn ouders hadden 50 kleinkinderen. Ineke bedankt.

    Beantwoorden

Plaats een reactie