Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Wim Nieuwenhuis
- Trefwoorden
- Strijkje Scholtenlo : Van links naar rechts Jan Grooten Saxofoon en klarinet, Hennie (Swing) Nieuwenhuis Drums, Henk Scholtenlo Accordeon en Tonnie Buitink Piano.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Wim Nieuwenhuis,ik was vanmorgen bij mijn Moeder,en daar woont ook de drummer Jan te Kempel,hij speelde met Wieskamp,in de jaren 50 en 60 zondags´avonds bij Johanna.Kent jou Vader,en Jan Scholtelo Willie Lengwenius ,hij vertelde dat jou vader ook nog met de jongens van Bekkenutte gepeeld heeft.De mooiste tied van mien leven ,zei hij nog.heb jij hem ook gekend ?
Hoi Joke, Jan te Kempel zegt mij niets, Orkest Wiekamp wel, hij heeft wel bij diverse orkesten ingevallen, waarschijnlijk ook bij de Bekkenutte’s. In Winterswijk heeft hij lang muziek gemaakt met Waatse ven der Meer en Willy Lengwenus. Ook heeft hij wel eens muziek gemaakt met het orkest Schepel, maar deze Heren en Dame speelden allemaal van papier, en mijn vader kon geen noot lezen zo groot als een koe. De oude Schepel zij dan tegen hem zet maar een standaard voor je neus en sla maar gelijk met ons om.
Wim,Wij noemden het strijkje Schepel,en dat was toch wel de top van Winterswijk en omgeving,dus als je daar mee mocht spelen was je toch wel erg goed,normaal zat de zoon altijd achter het slagwerk en die speelde ook nog trompet.dat was wel een heel muzikale familie.kinderen van hen zitten ook weer in de muziek. 1 speelt er in het Gelders Orkest groeten oet Grolle
Hallo joke het orkest schepel kwamen die niet uit borculo ??
Hallo Jan,nee de Schepel familie woonden allemaal in Winterswijk,nu nog steeds.
hallo joke als je ouder wordt gaat er wel eens iets mis ik dacht dat ik het zeker wist de tango speelden zij voortrefelijk joke ben jij een winterswijkse ?? gr jan
Ja Jan,de oude hr Schepel speelde op de viool,evenals zijn dochter maar die kon ook op de saxofoon spelen De oudste zoon speelde piano,en klarinet,en dan had je de jongste en dat was een goeie drummer,en trompetist.ze konden alles spelen,Van operette tot tango,maar ze speelden en zongen ook voor een vriend van ons het Limburgs volkslied.Joa Jan ik bun een Winterswijkse maar woon al sinds 1960 in Grolle,waar mijn Moeder geboren is.Zij kan mij daarom ook zoveel vertellen van vrogger.Van de Wlhelmina banke tot ut vriejers Laantjen van Lasonder.Gr Joke
Wim,ik kan van jonge hr Schepel veel matriaal in bruikleen krijgen,maar het zijn geen Grolsen,en voor de sib zal het dan wel niet geschikt zijn,Wim interesse bel mij.gr
Wim,Tonnie Buitink leeft hij nog,ik denk dat hij een jaar of 5 ouder is als mij,zijn zuster speelde ook,ook hebben ze nog een jongere zus circa 68jr.gr
Ik zou het niet weten of Tonnie Buitink nog leeft. Die jongere zus heette ze niet Ciska? Maar volgens mij is ze ouder dan jij.